Witamy na stronie internetowej 2Return!

Witamy na stronie internetowej 2Return!

May 25, 2016

Z ogromną przyjemnością oddajemy w Twoje ręce naszą nową stronę internetową! Będąc częścią europejskiego rynku logistycznego od ponad 30 lat, codziennie zbierając doświadczenie ze współpracy z naszymi Klientami, zdecydowaliśmy o zmianie naszej dotychczasowej platformy internetowej, aby w lepszy i bardziej interesujący sposób podzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami logistycznymi, takimi jak: pooling, odzysk opakowań oraz zarządzanie opakowaniami zwrotnymi. Prosimy pamiętać, iż każda z naszych usług jest tak naprawdę dostosowana do Twoich, konkretnych wymagań. Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie, aby zoptymalizować koszty i czas w zgodzie z polityką zrównoważonego rozwoju.

Zachęcamy do kontaktu poprzez obecne na wielu podstronach formularze zapytań. Gwarantujemy szybkie i wyczerpujące odpowiedzi.

2Return jest częścią Grupy Rotom, obecnej w 9 krajach europejskich: Portugalii, Hiszpanii, Francji, Belgii, Holandii, Niemczech, Austrii, Danii i Polsce.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą