2Return wprowadza nowy produkt SmartBox, idealne rozwiązanie do procesów poolingowych oraz na wynajem do każdego łańcucha dostaw

2Return wprowadza nowy produkt SmartBox, idealne rozwiązanie do procesów poolingowych oraz na wynajem do każdego łańcucha dostaw

February 02, 2018

SON EN BREUGEL, 15 Styczeń 2018 – 2Return, spółka należąca do Grupy Rotom, specjalizująca się w poolingu i wynajmie, wprowadza do swojej oferty nowe opakowanie SmartBox. Tę wyjątkowo solidną skrzynię plastikowa cechuje możliwość złożenia i rozłożenia w bardzo prosty i szybki sposób. Jedna osoba jest w stanie wykonać tę operację w ciągu nawet 5 sek. 2Return wynajmuje produkty oraz zarządza procesami poolingu swoich Klientów w całej Europie. Nowa skrzynia SmartBox to rewelacyjne opakowanie oferujące wiele korzyści. Jej główne zalety to solidna konstrukcja zapewniająca ciągłą pracę oraz oszczędności w transporcie powrotnym. Dodatkowo, zapewnia doskonałą ochronę dla transportowanych w niej produktów.

Pierwsze skrzynie dotarły już do naszych Klientów, którzy dostarczają swoje produkty na rynku spożywczym. Ten rodzaj opakowania jest również bardzo popularny w branży elektronicznej oraz w sektorze sprzedaży detalicznej. Solidna konstrukcja skrzyni SmartBox powoduje, że jest to również idealne rozwiązanie do składowania i transportu wewnętrznego. SmartBox to opakowanie zwrotne, dlatego idealnie zastąpi drogie i jednorazowe opakowania kartonowe i palety.

"2Return nawiązał współpracę z niemiecką firmą KTP, Kunststoff Palettentechnik GMBH w Bous", powiedział Toine Domensino, General Manager firmy 2Return. „Wybraliśmy KTP, ponieważ są liderami na rynku w zakresie tworzenia opakowań wielokrotnego użytku a 2Return promuje idee wielokrotnego użycia opakowań logistycznych. Jednocześnie, zrównoważona idea rozwoju firmy KTP idealnie pasuje do naszej filozofii działania. 2Return implementuje i zarządza procesami wielokrotnego użytku opakowań logistycznych swoich Klientów w niemal całej Europie. Wspieramy i doradzamy najlepsze rozwiązania począwszy od zebrania pierwszych danych aż do końca procesu implementacji. Wierzymy, że skrzynia SmartBox jest idealnym ogniwem każdego łańcucha dostaw. Może być użyta w procesie poolingu, ale również być wynajęta na potrzeby transportu wewnętrznego w każdym magazynie. Jestem pewien, że produkt ten spełni wymagania wszystkich partnerów w obrębie każdego łańcucha dostaw”.