Usługa poolingu z wykorzystaniem palet plastikowych na wynajem od Rotom

Usługa poolingu z wykorzystaniem palet plastikowych na wynajem od Rotom

May 25, 2016

Będąc częścią Grupy Rotom, oraz wieloletnim specjalistą w poolingu palet, miło nam poinformować, iż do naszej oferty dołączamy wysoce wytrzymałe, zielone palety plastikowe Rotom. Flagowe modele w wymiarach 1200x800 i 1200x1000 mogą być dostarczone i odebrane przez każdy lokalny magazyn Rotom.

Palety te świetnie sprawdzają się w wynajmie, a 2Return posiada idealną infrastrukturę do zintegrowania wielu procesów poolingowych w całej Europie. Do tej pory procesy poolingowe związane np. z paletą H1 były bardzo kosztowne. Teraz, dostawy z Holandii czy Belgii do Hiszpanii czy Portugalii nie stanowią już problemu. Nasz potencjał i zasięg umożliwia teraz producentom użycie plastikowych palet i dostawy świeżej żywności czy leków do ich europejskich klientów.

 

Nasze usługi zwiększają korzyści osiągane przez naszych Klientów z wynajmu poprzez kompleksową usługę zawierającą dostawę, zwrot, czyszczenie i kontrolę jakości. To wszystko powoduje, że wynajem tych palet jest teraz jeszcze bardziej korzystny i osiągalny także dla projektów międzynarodowych.

Dowiedz się więcej o poolingu…