Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest minimalna ilość produktów możliwa do odebrania?
Generalnie możemy powiedzieć, że nie ma minimalnej ilości, którą jesteśmy w stanie odebrać lub dostarczyć. Z ekonomicznego punktu widzenia minimalna wielkość jest związana z wartością towaru w stosunku do kosztów transportu. Na przykład: takie opłacalne minimum dla drewnianych palet to 30 -40 sztuk. W przypadku palet plastikowych, jeden słupek palet potrafi być już opłacalny.

Co zrobić, jeśli w okolicy nie ma magazynu 2Return?
Utrzymujemy dynamiczny rozwój sieci magazynowej, gdzie nowe lokalizacje dodawane są regularnie ze względu na potrzeby i wymagania naszych Klientów. Utworzenie nowego magazynu zależy również od wielkości i odległości do najbliższego magazynu zbiorczego.


Używam bardzo specyficznego opakowania. Czy jesteście również w stanie nim zarządzać?
Tak, nasze usługi są dedykowane do wszystkich rodzajów opakowań, nawet tych najbardziej nietypowych.


Czy możecie zaoferować usługę poolingu dla produktów niewymienionych na stronie internetowej?
Produkty poolingowe, które zaproponowaliśmy na naszej stronie internetowej to produkty standardowe, najczęściej używane i idealne do poolingu pod kątem stosunku kosztów i operacji. Ale usługę poolingu możemy wykonać również dla innych produktów, których właścicielem jest Klient.

 
Jakie dane muszę udostępnić, aby otrzymać ofertę?
Najważniejszym czynnikiem wpływającym na koszty jest transport. Istotne dla nas jest otrzymanie siatki wykonanych transportów (dostaw) w ujęciu czasowym, np. jednego roku. Lokalizacje powinny uwzględniać kody pocztowe, typy używanych produktów logistycznych oraz ilość w przeliczeniu na każdą dostawę.