Nasze produkty Pooling

Aktualności

2019-06-06
Rotom Europe rozszerza działalność poprzez przejęcie Spółki Cargopak Ltd. w Wielkiej Brytanii

Rotom, wiodący dostawca kompleksowych usług w zakresie usług i produktów logistycznych do transportu i magazynowania, kontynuuje swoją ekspansję w Europie. Przejmując większościowy udział w Cargopak Ltd z siedzibą w Nottingham (Wielka Brytania), grupa Rotom prowadzi obecnie działalność w Wielkiej Brytanii.

Read more »
2018-02-02
2Return wprowadza nowy produkt SmartBox, idealne rozwiązanie do procesów poolingowych oraz na wynajem do każdego łańcucha dostaw

SON EN BREUGEL, 15 Styczeń 2018 – 2Return, spółka należąca do Grupy Rotom, specjalizująca się w poolingu i wynajmie, wprowadza do swojej oferty nowe opakowanie SmartBox. Tę wyjątkowo solidną skrzynię plastikowa cechuje możliwość złożenia i rozłożenia w bardzo prosty i szybki sposób.

Read more »
Więcej aktualności

Opinie

“Współpraca układa się wzorowo. Po raz pierwszy mamy poczucie kontroli nad naszymi opakowaniami”

Harold; business controller, contract manufacturer

“Zwykle odzyskiwaliśmy nasze opakowania tylko ze stacji przeładowczych w porcie. Teraz dzięki 2Return odzyskujemy nasze opakowania także od klientów w całej Europie. Oszczędności są znaczące.

Tom; packaging manager, fine chemicals manufacturer

“Codzienne dostawy palet w odpowiednich ilościach do naszej fabryki pomogły nam osiągnąć wymaganą płynność w zarządzaniu produkcją i dostawami"

Steven; plant supervisor, packaging manufacturer

“Nasz klient w Niemczech wymagał palet H1 zamiast palet Euro. 2Return dostarczył puste palety, na które tylko załadowaliśmy nasze produkty a odbiorem, czyszczeniem i całym procesem zajął się 2Return. Zapłaciliśmy jedynie za użycie palety. Bardzo komfortowe i proste rozwiązanie.”

Harold; export manager, food ingredients trading company

“Wcześniej, nasze puste palety wracały z Holandii do Polski. Teraz, dzięki usłudze pallet banking, zostają one w Holandii a dokładnie takie same dostarczone przez 2Return w Polsce. Już nie wysyłamy palet tylko wzajemnie się rozliczamy ”

Jurgen; pallet control manager, electronics manufacturer

“Zaproponowane rozwiązanie z naczepami, do których na bieżąco ładujemy palety uwolniło tak bardzo potrzebne miejsce w magazynie. Palety odbierane są niezwłocznie, po czym przechodząc kontrolę są zwracane do naszych klientów”

Barend; project manager, parcel carrier

 •  

  Niskie koszty

  Zaoszczędź na kosztach opakowań

  Czytaj więcej
 •  

  Ekologia

  Mniejsze zużycie materiałów, krótszy transport

  Czytaj więcej
 •  

  Elastyczność

  Zgodnie z Twoimi wymaganiami

  Czytaj więcej
 •  

  Ochrona

  brak zniszczonych opakowań, czyli zachowanie ciągłości procesów

  Czytaj więcej

Pooling - profesjonalny obieg palet, opakowań


Firma 2Return jest obecna w 9 krajach Europy. Nasze usługi logistyczne skupiają sie na zarządzaniu wszelkiego typu opakowaniami, wykorzystywanymi we wszystkich gałęziach przemysłu i transportu. Zapewniamy profesjonalny obieg palet i opakowań. Dzięki naszej nowoczesnej stronie internetowej, możliwe jest złożenie zapytania o produkt poolingowy (palety plastikowe, skrzynie metalowe gitterbox, skrzynki i pojemniki plastikowe oraz nadstawki paletowe), lub o usługi (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, odzysk opakowań).


Sprawdź teraz nasze logistyczne know-how i skorzystaj z doświadczeń z zakresu obsługi klienta, organizacji, administracji i zarządzania opakowaniami zwrotnymi (RTI). Zapraszamy do składania zapytań przez stronę internetową!

..