Plastic pallets

Palety plastikowe

Palety plastikowe

Palety plastikowe

Największe zalety proponowanych palet to przede wszystkim wytrzymałość i długa żywotność. Wykonane z najlepszych materiałów (HDPE i PE) zapewniają bezproblemową pracę przy nawet najbardziej intensywnym obiegu (poolingu). Niektóre modele palet plastikowych wyposażone są w specjalne metalowe wzmocnienia, skutecznie zwiększając parametry nośności przydatne przede wszystkim podczas składowania towaru w regałach. Podstawowe wymiary to 1200x800 i 1200x1000.

Szczególnym modelem jest paleta H1, używana najczęściej w sektorze spożywczym. Wysoka jakość materiałów oraz odpowiednie certyfikaty zapewniają pracę w szerokim przedziale temperatur (- 40° C do + 70°C). Dodatkowym elementem zwiększającym komfort pracy oraz poprawiającym bezpieczeństwo są specjalne powierzchnie antypoślizgowe. Zabezpieczają one towar przed ześlizgnięciem się z palety podczas pakowania i transportu w magazynie a także w transporcie drogowym.

Niektóre modele posiadają tzw. budowę ramową. Są to dodatkowe płozy wzmacniające konstrukcję palety i poprawiające stabilność podczas składowania w regale oraz w transporcie przy ustawianiu palety na towarze (piętrowaniu). Wszystkie palety przeznaczone są do pracy w automatycznych liniach pakowania wyposażonych w podajniki rolkowe oraz stanowią świetną podstawę dla plastikowych nadstaw paletowych, opisanych bardziej szczegółowo w swojej kategorii.

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący