Smartbox S - składana skrzyniopaleta plastikowa

W magazynie
SKU
67002
brak

2Return pdfPobierz specyfikację produktu

Smartbox 800x600 to najmniejsza skrzyniopaleta plastikowa oferowana w usłudze poolingu opakowań zwrotnych. Higieniczna budowa i łatwość czyszczenia pojemnika ułatwia utrzymanie Smartboxa w odpowiedniej kondycji. Pojemniki te znajdują szerokie zastosowanie we wszyskich gałęziach przemysłu.

Niskie koszty

Zaoszczędź na kosztach opakowań

Ekologia

Mniejsze zużycie materiałów, krótszy transport

Elastyczność

Zgodnie z Twoimi wymaganiami

Ochrona

Brak zniszczonych opakowań, czyli zachowanie ciągłości procesów

Wielokrotnie nagradzana składana skrzyniopaleta plastikowa Smartbox wyposażona w system Smartfix pozwalający w szybki i łatwy sposób złożyć i rozłożyć pojemnik. Nie musisz się już martwić o zgubione części. Pojemnik plastikowy Smartbox to składana konstrukcja jednoelementowa która opcjonalnie posiada możliwość śledzenia za pomocą aplikacji mobilnej. Zdalne lokalizowanie pojemników możliwe jest dzięki skanowalnym kodom kreskowym umieszczonym na pojemnikach. Funkcja lokalizacji obsługiwana jest przez specjalną aplikację, która umożliwia skanowanie kodów kreskowych za pomocą smartfona w dowolnym miejscu i czasie. Możliwość monitorowania pozycji i warunków środowiskowych on-line poprzez sieć IoT (jako opcja).

Dzięki higienicznej budowie i łatwej do czyszczenia powierzchni, skrzyniopalety Smartbox znajdują szerokie zastosowanie w różnorodnych dziedzinach gospodarki. Pojemniki doskonale sprawdzą się także na magazynowych przenośnikach rolkowych, a zintegrowany system zamykający dodatkowo zabezpiecza transportowane produkty.

Więcej informacji
Długość (mm) 800
Szerokość (mm) 600
Wysokość (mm) 750
Długość wewnętrzna (mm) 772
Szerokość wewnętrzna (mm) 572
Wysokość wewnętrzna (mm) 560
Nośność dynamiczna (kg) 300
Nośność statyczna (kg) 1000
Close