Smartbox M - plastikowa, składana skrzyniopaleta z pokrywą

W magazynie
SKU
67000
brak

pdfPobierz specyfikację produktu

Smartbox to składane skrzyniopalety plastikowe z pokrywą, które cechuje wysoka odporność na uszkodzenia dzięki czemu doskonale sprawdzają się w systemach zarządzania opakowaniami zwrotnymi. Pojemniki Smartbox stanowią lekką alternatywę dla pojemników typu Gitterbox oferując wysoką żywotność i łatwość obsługi.

Niskie koszty

Zaoszczędź na kosztach opakowań

Ekologia

Mniejsze zużycie materiałów, krótszy transport

Elastyczność

Zgodnie z Twoimi wymaganiami

Ochrona

Brak zniszczonych opakowań, czyli zachowanie ciągłości procesów

Zaawansowany system opakowań smartbox jest idealnym rozwiązaniem w transporcie szerokiego wachlarza produktów. Pojemniki wyposażone są w wieko i w łatwy sposób można je ustawiać w stosy, co znacznie ułatwia transport i przechowywanie. Pokrywa w pełni scala się z podstawą przy złożonym pojemniku co znacznie ułatwia przechowywanie pustych opakowań i znacznie redukuje koszty transportu. Skrzyniopalety Smartbox wykonane są z wysokiej jakości materiałów zapewniając długą żywotność produktu.

Smartbox

Pojemniki Smartbox doskonale zabezpieczają transportowane produkty chroniąc je przed kurzem, pyłem czy wilgocią. Ochrona przed wodą pozwala na przechowywanie pojemników wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Plastikowe skrzyniopalety Smartbox stanowią doskonała alternatywę dla Gitterboxów i w pełni z nimi współpracują. Gładkie wnętrze pojemników jak również łatwość ich czyszczenia zapewniają odpowiednie warunki do transportu towarów z różnych dziedzin poczynając od branży automotive, a kończąc na branży spożywczej czy medycznej.

Więcej informacji
Długość (mm) 1230
Szerokość (mm) 830
Wysokość (mm) 980
Długość wewnętrzna (mm) 1195
Szerokość wewnętrzna (mm) 795
Wysokość wewnętrzna (mm) 780
Nośność dynamiczna (kg) 500
Nośność statyczna (kg) 1250
Close