Smartbox L - Składany pojemnik plastikowy z pokrywą

W magazynie
SKU
67001
brak

2Return pdfPobierz specyfikację produktu

Plastikowe skrzynie Smartbox to jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań logistycznych stosowanych w usłudze poolingu opakowań świadczonego przez 2Return. Zintegrowany system zamykający i wysoka odporność na uszkodzenia zapewnia doskonałą ochronę transportowanych produktów. Skorzystaj z usługi poolingu w 2Return Polska z wykorzystaniem systemu Smartbox.

Niskie koszty

Zaoszczędź na kosztach opakowań

Ekologia

Mniejsze zużycie materiałów, krótszy transport

Elastyczność

Zgodnie z Twoimi wymaganiami

Ochrona

Brak zniszczonych opakowań, czyli zachowanie ciągłości procesów

Smartbox to składany pojemnik plastikowy z pokrywą idealnie nadający się do transportu różnego rodzaju produktów. Konstrukcja pojemnika umożliwia jego łatwe układanie w stosy co znacznie ułatwia transport załadowanych pojemników. Składana konstrukcja zapewnia dużą oszczędność powierzchni magazynowej gdy pojemniki nie są używane.

Pojemniki Smartbox chronią produkty przed kurzem, pyłem czy wilgocią. Doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach atmosferycznych dzięki wodoszczelności. Konstrukcja pojemników umożliwia ustawianie je w stosy, a dołączona pokrywa ze zintegrowanym systemem zamykającym dodatkowo zabezpiecza transportowane produkty.

Więcej informacji
Długość (mm) 1200
Szerokość (mm) 1000
Wysokość (mm) 900
Długość wewnętrzna (mm) 1140
Szerokość wewnętrzna (mm) 940
Wysokość wewnętrzna (mm) 815
Nośność dynamiczna (kg) 350
Nośność statyczna (kg) 1250
Close